اموزش زبان 2| ویکی پدیا فارسی

اموزش زبان 2

از همون دورانی که مدرسه میرفتم، به محض فراغت از تحصیل شروع میکردم، به برنامه های خاص خودم. 

چند سالی هست که دغدغه یادگیری زبان دارم و جز اولین برنامه هایی هست که وقتی سرم خلوت میشه، انتخابش میکنم و انجامش میدم. در راستای رسیدن به هدف والای یادگیری زبان زنگ میزدم به دوستم که خیلی علاقه مند به زبان هست و خیلی هم سطحش خوبه و کمک های این دوست خیلی عزیز من  از معرفی کتاب و سایت گرفته تا قدم زدن و انگلیسی صحبت کردن بود. 

امسال طبق عادت معهود پیام دادم که کجایی؟ دوست جان که مدتی هست متاهل هم شده، گفت که ترم تابستونی گرفته و سرش عجیب شلوغه. (این دوستم خانم معلم آینده ست)

حالا من دیروز به این فکر افتادم که از خواننده وبلاگم که خیلی بهتر از من انگلیسی میدونن، تمرین صحبت کردن با خود رو در حد چند دقیقه ضبط کنند و اپلود کنند و در اختیار ما قرار بدهند تا ما هم از طرز تمرین ایشون الگو بگیریم. امروز در پاسخ نظر مخاطب انگلیسی بلدمان، اینها را گفتیم دست و پا شکسته. از پاسخ کامنت مشخص بود که اصلا منظور را نرساندیم! :-D 

حالا عاجزانه درخواست میکنم مخاطب خاص یک ویس از تمرین صحبت با خود در اختیار ما قرار بدهند، اگر تو اینترنت پیدا میشه هم راهنمایی کنید تا ما پیدا کنیم. 

پ ن: دیروز جایی خوندم آموزش زبان هفتم، شطرنج، طراحی و...  . زنگ زدم به شماره تلفنش راجع به طراحی پرسیدم، بعد فکر کردم زبان هفتم یه چیز تو مایه های هنر هفتم هست و کلا کلاس هنریه، به خانمه گفتم ببخشید زبان هفتم چیه؟ گفت کلاس ششم، بعدش هفتم!:-)